Byt 3+kk, Židlochovice, Tyršova
kategorie: reality Brno, Byty a domy

Podrobnosti

  • Ev. číslo: ZBP00505
  • Nemovitost: Byt 3+kk
  • Cena: 10.500 Kč / +inkaso+kauce+provize RK
  • Makléř: Zuzana Přibylová
  • Mobil: +420721841459
  • E-mail: clever@cleverreality.cz

Popis nemovitosti

Byt se nachází na ulici Tyršova v 1. patře RD, je situován jižně, je samostatný, uzamykatelný v klidné části města. Vchod do bytu je přes společné prostory domu - chodbou. V bytě je teplá, studená voda, ústřední topení, v pokojích plovoucí podlahy, veškerá ostatní plocha dlažba, plastová okna, střešní okna Velux. Byt je částečně vybaven. Pokoje jsou neprůchozí. Celková plocha bytu je 85m².

Obývák s kuchyňským koutem. Kuchyně má zabudovanou velkou kuchyňskou linku z masívu(dub) v níž je plynová čtyř hořáková plotna, teplovzdušná el. trouba, odsavač par, nerezový dvou dřez, myčka(60), lednice s mrazákem, pračka, dále je zařízena barovým stolkem s osvětlovací rampou.

Obývací část kuchyně je zařízena rozkládací sedačkou. Celková plocha včetně kuchyňského koutu je 23m².

Ložnice. Celková plocha je 19m².

Koupelna je zařízena sprchovým koutem, dvěma umyvadly, velkoplošným zrcadlem s osvětlovací rampou, záchodem, bidetem, sušákem na ručníky. Celková plocha je 8m².

Pracovna. Celková plocha 8m².

Součástí bytu je rozsáhlá terasa. Součástí bytu je v přízemí velká šatní skříň s věšáky, místnost s pračkou + sušárna prádla.

Vinný sklípek přímo pod domem, možné příležitostně bezúplatně používat.

Další údaje:

Možnost parkování auta v garáži ve dvorním traktu (v zimě vytápěná). Autobusové nádraží 150m (spoj do Brna pravidelný po cca 30min., doba jízdy na ÚAN 25min.). Školka, základní škola, gymnázium, pekárna, obchod, letní kino, umělecká škola, poliklinika, lékárny, městský úřad, pošta, obchody, Penny market, množství restaurací, několik sportovních areálů, zámecký park (s volně se pohybující vysokou zvěří), atd. vše do 300m. Množství cyklostezek, jedna vede až do Vídně, zde začíná kraj vinic, 2km nový aqvapark, rozsáhlé lesoparky, (bažantnice), atd.

Cena za pronájem 10500 Kč, inkaso cca 4500 Kč. Celkem 15000 Kč + provize RK, v případě parkování v garáži + 1000. S nájemci je sepsána řádná smlouva, součástí je složení vratné kauce ve výši jednoho nájmu. Nájem se hradí vždy do 25. dne stávajícího měsíce na měsíc následující.

Požadujeme slušné lidi (nejlépe dva), pracující, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Z důvodu bezpečnosti nechceme malé děti.

Byt je volný od 1.6.2019

Dlouhodobě – dohoda o vzájemných požadavcích možná.

 

 

Fotografie

T7cf0_1-pokoj.jpg DQQJT_2-obyvak-s-kuchynskym-koutem.jpg kz345_3-obyvak-s-kuchynskym-koutem.jpg gi2vP_4-loznice.jpg VBiMW_5-pracovna.jpg zOxv2_6-koupelna.jpg 3CXjb_7-koupelna-toaleta.jpg 4d453_8-chodba.jpg 5zChF_9-vinny-sklep.jpg

Podrobné informace

Nebyly uvedeny žádné podrobné informace.

Kontaktovat makléře

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:
Toto pole nechte prázdné: